28. 8. 2022

Základní informace školní jídelna

Školní jídelna                                                                                 kucharky2022.jpg

vedoucí stravování a kuchařka         Lenka Hůlková

kuchařka a školnice                             Věra Kultová

Přihlašování a odhlašování obědů
                                    prostřednictvím aplikace Strava.cz

Stravování žáků v době nemoci
            pouze v první den onemocnění žáka si může rodič přijít pro neodhlášený oběd.
            V tomto případě zůstává cena oběda ve výši stanoveného finančního normativu. Pokud rodiče neodhlásí obědy na další den cena oběda je odečítána z účtu strávníka v plné výši, tj. dvojnásobek ceny.

Odběr odpoledních svačin v mateřské škole
             děti, které odcházejí výjimečně po obědě, mají možnost si odpolední svačinu odhlásit.

Placení obědů
         PLACENÍ STRAVNÉHO pouze bankovním převodem pro MATEŘSKOU I ZÁKLADNÍ ŠKOLU.

Stravné se platí zálohově na měsíc dopředu splatné k 20. dni předchozího měsíce. Výše platby je stanovena v ceně stravného pro jednotlivé věkové kategorie.
         Platbě přiřaďte variabilní symbol 2223 a odešlete ji na účet školy
1304667319/0800 nejpozději do 20. dne předchozího měsíce. Do poznámek napište jméno dítěte. Sourozenci mohou platit jedním příkazem.

První platbu stravného na nový školní rok proveďte do 20. 8. 2022!
Platnost trvalého příkazu (pro ZŠ) nastavte od 20. srpna 2021 do 20. května 2023.
Vyúčtování stravného proběhne po ukončení školního roku v měsíci červenci 2023.

Řády školní jídelny:

Vnitřní řád školní jídelny pro MŠ

Vnitřní řád školní jídelny pro ZŠ