Projektový den Velikonoce 20. 3. 2024

Středa 20. března byla ve škole vskutku zvláštní a plná radosti. Děti v našich třídách se sešly ke společnému projektovému dni, který byl zasvěcen Velikonocům. Po celé čtyři hodiny jsme společně tvořili a vytvářeli krásné dekorace, které teď zdobí naše třídy a přinášejí do nich příjemnou atmosféru svátečního období.

První a pátá třída: Naši nejmladší a nejstarší školáci spojili své síly a vytvořili úžasné velikonoční košíky se zajíčkem. Během práce využívali různé výtvarné techniky, jako je kresba, práce s vlnou a vyřezávání papírových ozdob. Každý košík je originální a plný radosti, kterou děti do něj vložily.

Druháci: Druhá třída se pustila do tvorby roztomilých zajíčků, kteří sedí na hromadě velikonočních vajíček. Jejich dílo přináší do třídy atmosféru plnou veselí a očekávání příchodu Velikonoc.

Třetí a čtvrtá třída: Naši žáci ze třetí a čtvrté třídy se rozhodli vytvořit barevné stádo oveček z krepového papíru. Jejich kreativita překonala veškerá očekávání a výsledek je úžasný. Barevné ovečky nyní zdobí naše prostory a dodávají jim pohádkovou atmosféru.

Celé dopoledne bylo naplněno smíchem, radostí a kreativitou. Děti si užily společný čas strávený ve tvůrčí činnosti a výsledky jejich práce jsou prostě úžasné. Velikonoční projektové dno bylo skvělou příležitostí nejen pro rozvoj jejich výtvarných dovedností, ale také pro posílení jejich týmového ducha a spolupráce. Jsme pyšní na každého z našich žáků a na jejich krásné velikonoční dekorace, které nám připomínají radost a naději, kterou toto sváteční období přináší.

img_20240320_112101.jpg  img_20240320_112229.jpg

img20240404121743.jpg