4. 4. 2024

Vítání jara 23.3.2024

V sobota 23. března děti z mateřské školy i základní školy sešly na akci Vítání jara v K-Klubu. Bylo to setkání plné úsměvů, hudby a tance, které nám přineslo první náznaky jarního období.

Akce začala vystoupením malých hvězd z mateřské školy, které předvedly krásné písničky a tance s jarní tematikou. Jejich energie a radost byly nakažlivé a přenesly se na celý sál, kde se návštěvníci nechali unášet atmosférou radosti a nadšení.

Poté přišla na řadu druhá část programu, kdy na podium vystoupily děti ze základní školy. Chlapci předvedli živý tanec s holemi na písničku "Hop, hop můj koníčku", zatímco děvčata zazářila s něžným tancem na píseň "Studánko Rubánko". Taneční čísla byla doplněna básničkami s jarní tematikou, které dotvářely pohádkovou atmosféru celého představení.

Vrcholem akce bylo společné vystoupení dětí z obou zařízení, kdy zazpívaly společnou píseň "Smrtná neděla". Tento okamžik spojil všechny přítomné a vytvořil nezapomenutelnou atmosféru jednoty a radosti.

Po vystoupení se děti společně s rodiči vydaly na průvod obcí, aby vynesly Moranu a symbolicky zahnaly zimu. Tato tradiční činnost byla doprovázena zpěvem a veselím, které přineslo do obce novou naději a očekávání jara.

Děti si užily společný čas plný pohádkových okamžiků a vzpomínek, které budou s sebou nosit dlouho do budoucna.

img_8452_006.jpg

img_8453_007.jpg