12. 10. 2023

Nové logo školy a školky

Na začátku září byla vyhlášena výtvarná soutěž o nové logo školy a školky. Návrhy na logo mohli podávat děti, rodiče i zaměstnanci. Do soutěže bylo přihlášeno celkem 12 návrhů. Všechny návrhy byly zajímavé a někdy bylo rozhodování pro hlasující obtížné. O podobě nového loga rozhodovali hlasováním děti i zaměstnanci školy a školky. Autorem vítězného návrhu byla paní Šrůtková a její návrh získal 15 hlasů. Na druhém místě se sedmi hlasy se umístili se sedmi hlasy návrhy Andrey a Nely a šest hlasů získaly návrhy paní Vikové a Dominiky. Nové logo bude součástí oficiálních dokumentů školy a objeví se i na škole i mateřské školce. Děkujeme všem výtvarníkům za jejich snahu. Autoři dětských návrhů budou za svou snahu odměněni.

image.jpeg