Úspěch našich žáků - "Rozesmátý svět 2024"

Slavnostní vyhlášení výsledků výtvarné soutěže Rozesmátý svět

Ve středu 22. května se ve školní jídelně základní školy Bratří Čapků v Úpici uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků a předání diplomů 16. ročníku výtvarné soutěže Rozesmátý svět. Tato tradiční soutěž, která podporuje kreativitu a umělecké vyjádření dětí, letos přinesla téma „Rozesmátý svět plný lásky“.

Za naši školu se této prestižní akce zúčastnila tři děvčata - Nela, Terezka a Eliška. Tyto talentované žákyně předvedly své umělecké dovednosti v kategorii prostorová tvorba a dosáhly skvělého úspěchu, když obsadily 3. místo. Jejich práce byla oceněna nejen pro svou originalitu, ale také pro kreativní pojetí tématu.

Téma „Rozesmátý svět plný lásky“ bylo zvoleno s cílem inspirovat děti k přemýšlení o lásce a pozitivních emocích, které nás obklopují. Děti měly možnost ztvárnit své představy o světě, kde převládají radost, smích a vzájemná láska. Tento námět poskytl mladým umělcům široké pole pro vyjádření jejich představivosti a osobitého pohledu na svět.

img_1952.jpg

img_1951.jpg